Изкараха го извън нерви! Славиша Стоянович дръпна здраво конско на левскарите

1498

Разочарован и много ядосан. Такъв бил треньорът на Левски Славиша Стоянович след загубата от Локомотив с 0:1 в Пловдив. Той повишил тон на играчите, карал им се близо едно полувреме – 45 минути. Това се случило преди първата тренировка на „сините“ след провала на „Лаута“.Достатъчно го чакаха! Левски залага Серджиу Буш на дузпатаЦентралният нападател на Левски Сержиу Буш е на път тотално да изчерпи кредита на доверие към себе с…Sep 19 2018bgsport.net

За първи път след пристигането си в Левски Стоянович повишил глас на футболистите по такъв начин. Славиша, който е майстор на китарата, този път размахал пръст и заявил, че е крайно разочарован от отношението на играчите най-вече през първото полувреме на „Лаута“. Дал да се разбере, че това няма как да се повтори. Очаква се треньорът да направи промени в състава още за следващия мач с Витоша (Бистрица). Славиша Стоянович иска две победи срещу този съперник и аматьорите от Атлетик (Куклен) за Купата на България, които да върнат леко самочувствието на тима преди дербито с ЦСКА. Ясна е целта и в този мач – победа.Петър Курдов поля „Герена“ с леден душ: Някои в Левски отдавна са се пуснали от хорото, титлата е голяма заблудаЛегендата на Левски Петър Курдов даде интервю за „Топспорт“, в което говори за снощния мач на отбора…Sep 17 2018bgsport.net