Проблемите за сеньор Роси нямат край: Ключов футболист пропуска мача с Ботев, виси за дербито със ЦСКА

1268

Португалският халф на Левски Филипе Нашименто е аут за мача с Ботев (Пловдив), а също така е под въпрос за дербито с ЦСКА от Купата на България. Бившият полузащитник на Динамо (Букурещ) е получил мускулна травма на вчерашното занимание. Това е поредната неприятна новина за Делио Роси, след като тимът му взе едва една точка в последните три мача в столицата.Желю Станков смрази „Герена“ с тези думи: Левски губи своето усещане за гранд, положението при „сините“ е критичноСлучайно, случайно, колко да е случайно, че през пролетта на 2008-а година Левски пак бе на 16 точки…Apr 3 2018bgsport.net

„Сините“ записаха равенство 1:1 с Етър на „Герена“, като именно Нашименто пропусна дузпа в 94-ата минута. Последните два кръга Левски отстъпи с 0:1 от ЦСКА-София и 1:2 от Берое. Нашименто има шест мача през тази пролет за „сините“, но със сигурност пропусна гостуването на „канарчетата“ този петък. Лекарският щаб на клуба ще направи всичко възможно, за да го вдигне на крака за първия полуфинал за Купата на България с „червените“, който ще се играе на 11 април, но шансовете не са големи.Този коментар съсипа Левски и Делио Роси: И още седем живота да му дадат, пак няма нищо да направиСтранен култ към личността е обзел една част от феновете на Левски. С доказана любов към призивите и…Apr 3 2018bgsport.net

Източник: sportal.bg