Серджиу Буш сипа сол в раната на Левски: Случилото се срещу Славия във финала за Купата беше кошмар

5018

Нападателят на Левски Серджиу Буш призна, че загубата във финала за Купата на България срещу Славия, е най-голямото разочарование в професионалната му кариера до този момент.
Румънецът не губи надежда, че „сините“ ще се преборят за място в турнира Лига Европа. Целите на стрелеца обаче не спират дотук. Той се надява, че през новия сезон Левски ще спечели шампионската титла на България.
„Лично за мен това бе едно от най-големите разочарования в моята кариера. Но ние трябва да продължим напред и да бъдем уверени, че ще успеем да се класираме за квалификационните кръгове на Лига Европа. А следващия сезон се надявам да станем шампиони“.Лоша новина за Левски преди жизненоважния мач с Верея: Спас Русев извън кожата си, посякоха жестоко „сините“Дисциплинарната комисия към БФС наказа Левски заради случилото се с децата по време на финала за Куп…May 18 2018bgsport.net

Не знам какво стана във финала. Никой не разбра. Мога да опиша състоянието ни така: Все едно бяхме в лош сън. Опитвахме, но не можехме а се събудим. Грозната истина е, че загубихме купата. Трябва да забравим този момент и да мислим за това, което ни предстои.“
„Съжалявам, че не направихме равенство срещу ЦСКА, защото тогава двубоят срещу Верея нямаше да бъде от такова значение, но все пак направихме голяма крачка към постигането на целта си“, каза още румънецът пред колегите от „Диема“.
Източник topsport.bgПреди минути: Спас Русев ще трябва да взима много важно решение, в Левски получиха оферта, която не могат да откажатЕдин от твърдите титуляри в редиците на Левски – Давид Яблонски, може и да напусне клуба през лятото…May 18 2018bgsport.net