ХХХ във Враца! Титлата е за Лудогорец, медали трябва да има и за реферската шпицкоманда

3167
Ботев и Лудогорец

Вместо Х във Враца видяхме ХХХ! Порно, ама от най-грозното!

Какъв щеше да е големият проблем мачът между Ботев и Лудогорец да завърши 1:1? А не 1:2.

Очевидно е дори за сляп човек, че за пореден път титлата ще бъде харизана на Разград.

Тогава толкова ли не могат да си позволят един хикс?

При условие, че основният конкурент ЦСКА изгуби точки в снежния кошмар вчера.

При условие, че беше направен реверанс към Лудогорец заради времето, лукс, който ЦСКА и Левски нямаха.

При условие, че този мач трябваше да си завърши просто 1:1.

Но не… Главният съдия Драгомир Драганов първо даде шест минути продължение. Нали не се съмнявате, че ако резултатът вече беше 1:2, то добавеното време щеше да я три, я по-скоро две минути! Можеше и изобщо да няма!

Дори шестте минути обаче не се оказаха достатъчни на Лудогорец да вкара. Драганов не видя в това никакъв проблем и пусна времето до гол. Той падна в 97-ата минута. Ако не беше – щеше да падне в 98-ата. Или в 99-ата. Или когато паднеше.

Но щеше да падне!

А поредният доведен за треньор чужденец Анте Шимунджа очевидно вече е разбрал за какво иде реч в българския футбол. Как иначе да си обясним наглостта, с която след подаръка от Драганов обяви нахално, че е бил сигурен в победата през цялото време.

Ами сигурен ще е, как иначе?

Е, да им е честита поредната харизана титла. Няма никаква причина пияниците от Бояна да се бавят с връчването ѝ. Но да не забравят този път да поръчат шампионски медали и за съдиите. Защото Драганов е просто един от многото в реферската шпицкоманда на Лудогорец.