Преди минути! Лудогорец почна да печели и контролите си с дузпи (ВИДЕО)

657

Лудогорец постигна трета победа по време на подготовката си Австрия. „Орлите“ удариха с минималното 1:0 Университатя (Крайова). Единственото попадение в мача бе дело на Козмин Моци, който се разписа от дузпа в  86-ата минута.
До този момент българския шампион се справи на австрийска земя с Габала (2:0) и Зенит (1:0), като направи и 1:1 с Олимпиакос.
През първото полувреме двата отбора заложиха предимно на битка в центъра на терена и чистите голови ситуации пред двете врати почти липсваха.
В 4-ата минута Игор Пластун засече с глава центриране на Жоао Пауло от корнер, но топката излезе в аут. В 12-ата минута Мисиджан центрира от корнер, но сантиметри не достигнаха на Кишада да вкара в празната врата. Преди това румънците отправиха два шута към българската врата, но Ренан без проблем спаси.Разпродажбата в Лудогорец продължава! На сергията този път е български националВратарят на Лудогорец Владислав Стоянов може да заиграе в турския гранд Фенербахче, пишат в югоизточ…Jun 28 2017bgsport.net

На няколко пъти между играчите на двата отбора прехвърчаха искри, но не се стигна до сериозни сблъсъци. С това се изчерпаха и по-любопитните ситуации за първите 45 минути.
Малко след подновяването на играта Джоди Лукоки се разписа след центриране отляво, но голът бе отменен поради спорна засада. В 53-ата минута румънците също бяха близо до попадение, но Андрей Иван нацели напречната греда след техничен удар от границата на наказателното поле.
В следващите минути Лудогорец пое инициативата и създаде няколко добри ситуации за гол, които обаче бяха пропилени от Джонатан Кафу и Лукас Саша. В 83-ата минута все пак бразилецът се разписа, но голът бе отново отменен заради засада.Преди минути. Лудогорец с нов трансфер, сумата е изключително сериознаСъвсем скоро Лудогорец може да хвърли нова бомба. Ръководството на “орлите” готви нов изходящ трансф…Jun 28 2017bgsport.net