Нещастна загуба от ЦСКА, равен с Левски, на ред е Лудогорец. Ето какво поиска Балъков за мача на Етър с шампионите

1152

Старши треньорът на Етър Красимир Балъков остана много доволен от точката, която неговият тим успя да измъкне при гостуването си на Левски. Двата тима завършиха при равен резултат 1:1. „Аз още преди тази тежка серия, в която сме, казах, че не сме обречени. Показахме го и срещу ЦСКА, показахме го и днес срещу Левски. Най-много от всичко ми хареса характерът, който демонстрирахме. Етър не е отбор, който трябва да изпадне. Всеки ден работя с момчетата и искам да ги похваля за борбата и футбола, който играят. Психологията е много силно оръжие както за негативните, така и за добрите резултати. Няма значение дали си горе, или на дъното – футбол се играе без страх.Левски се орезили на „Герена“ – грешка на първолак и профукана дузпа лиши „сините“ от победа над Етър (ВИДЕО)Левски и Етър завършиха наравно 1:1 в двубой от 25-ия кръг на Първа лига, игран на стадион „Георги А…Mar 11 2018bgsport.net

Когато съдията посочи бялата точка, си помислих, че съдбата отново ни обръща гръб. ЦСКА ни вкара в 86-87 минута. Ако и Левски ни бе отбелязал в 92-ата минута, на мен като треньор щеше да ми е много тежко да вдигна момчетата за мача с Лудогорец. За щастие, късметът този път бе на наша страна. Много сме доволни от тази точка. Усетихме какъв импулс в играта на „сините“ дадоха феновете, така че искам да призова търновци за подкрепа в предстоящия двубой с българския шампион“, коментира Бала.Трябваше ли Нашименто да бие дузпата за Левски? Ето защо португалецът е бил предпочетен пред щатния изпълнител ПрохазкаНаставникът на Левски Делио Роси обясни защо Филипе Нашименто, а не щатният изпълнител на дузпи Рома…Mar 12 2018bgsport.net

Източник: topsport.bg