Камерунската перла на ЦСКА Раул Лое: Шампион на България с „червените“ ме посъветва да дойда на Армията (ВИДЕО)

1070

Камерунският полузащитник Раул Лое даде първото си интервю като футболист на ЦСКА. Той сподели, че ЦСКА е много голям клуб и условията за подготовка са на високо ниво. Лое разкри, че шампион с ЦСКА го е посъветвал да приеме офертата на „червените“, а именно Никола Вуядинович, който през 2008 година печели титлата с тима. Двамата с Лое са били съотборници в Осасуна от януари до края на изминалия сезон. Бившият играч на ЦСКА е казал на Раул, че с тима той ще може да спечели титлата и да постигне още много успехи. Полузащитникът разкри, че е готов да се бори за титлата през настоящия сезон и сподели удивлението си от феновете като е категоричен, че те заслужават да се раздаваш на терена за тях. Раул Лое си припомни и някои от паметните си моменти като футболист – сред тях е голът, който вкарва на Барселона с екипа на Осасуна.ЦСКА с мълниеносен трансферен удар! Надцакването с Левски продължава, на Армията дойде най-успешният чужденец в българския футболЦСКА осъществи поредния си силен трансфер, като преди минути официално оповести привличането на Алек…Sep 1 2017bgsport.net

По-рано днес Раул Лое направи дебюта си с фланелката на ЦСКА. Камерунецът получи титулярно място от треньора Стамен Белчев в контролата с втородивизионния Марица. Армейците спечелиха безпроблемно с 3:1, а като резерва в мача се появи и последното ново попълнение на Армията – френският защитник Александър Барт. Камерунецът започна като титуляр, докато бранителят влезе в игра в началото на второто полувреме. Срещата пропусна голмайсторът Фернандо Каранга, който получи почивка от треньорското ръководство. Милчо Ангелов откри резултата в 16-ата минута. В началото на второто полувреме пловдивчани възстановиха равенството, но с попадения на Кевин Кубемба (60) и отново Ангелов (71), тимът на Стамен Белчев стигна до успех.
Източник cska.bg

Новите в ЦСКА започнаха с лесна победа. Армейците сразиха без проблеми Марица, Раул Лое и Александър Барт в отлична формаЦСКА победи с 3:1 втородивизионния Марица в контрола, играна на базата на клуба в Панчарево. Милчо А…Sep 2 2017bgsport.net