Остава ли Стамен Белчев треньор на ЦСКА? Отговорът на главния мениджър Стойчо Стоилов!

3238

Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов коментира спекулациите, появили се напоследък, според които треньорът на отбора Стамен Белчев ще бъде уволнен.
„Червеният“ управник заяви, че наставникът ще получи кредит на доверие от клуба. „Имаме пълно доверие на Белчев. В това можете да бъдете сигурни. Той остава в отбора ни„, сподели Стоилов.
Един от „армейските“ директори Пламен Марков отказа да говори пред медиите след победата над Ботев (Враца) с 3:1 за Купата на България.
Припомняме, че ЦСКА победи с 3:1 Ботев (Враца) и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България.Нервите на Стамен Белчев не издържаха – разгневи се на футболистите на ЦСКА, че коментират неща от съблекалнята ((ВИДЕО)Наставникът на ЦСКА Стамен Белчев призна, че въпреки победата с 3:1 над Ботев (Враца) и класирането …Oct 25 2017bgsport.net

Атанас Димитров даде преднина на гостите в 8-ата минута, а с голове на Каранга (69), Десподов (80) и Кубемба (83) стигна до успеха. В 63-ата минута Кристиян Григоров от гостите бе изгонен.
„Червените“ изиграха много слаб мач, въпреки победата. Едва след като останаха с човек повече на терена, домакините започнаха да създават положения пред вратата на Христо Митов.
Стамен Белчев беше дал почивка на голяма част от титулярите си и на терена се появиха Георги Китанов, Кирил Десподов, Раул Лое, Кевин Кубемба и Милчо Ангелов.
Източник topsport.bgМилко Георгиев разкри уволняват ли Белчев, ще играе ли ЦСКА в Европа и кога ще има нов стадион на „Армията“ (ВИДЕО)Административният директор на ЦСКА Милко Георгиев гостува в студиото на „Спорно за спорта“ ден, след…Oct 24 2017bgsport.net