ЦСКА с летящ старт в Испания: „Армейците“ унищожиха с 8:0 водения от Дон Фабио Капело Дзянсу Сунин

2421

ЦСКА започна с летящ старт подготвителния си лагер в Испания и разгроми с 8:0 водения от италианското светило Фабио Капело китайски Дзянсу Сунин.
През първото полувреме ЦСКА играеше футбол. Съперникът определено не бе насочил усилията си в същия спорт, като преобладаваха груби влизания, провокации, но не и чисто футболни прояви в редиците на символичните гости. Състезателите на „червените“ правеха каквото си поискат на терена, като редуваха акциите си една след друга. Само в рамките на началните 6 минути, столичани можеха да да излязат напред в резултата, ако мерникът на Фернандо Каранга бе малко по-точен.
Резултатът бе открит след 17 минути игра, когато Кирил Десподов изпълни по чудесен начин свободен удар на границата на наказателното поле, отсъден за нарушение срещу Каранга.ЦСКА взе решение за португалското крило Андре Монтейро-Укра, отлични новини за състоянието на Рубен ПинтоЦСКА възнамерява да предложи договор на крилото Андре Монтейро-Укра (29 г.). Това обяви треньорът на…Jan 24 2018bgsport.net

Самият таран на „червените“ бе точен след 35 минути игра, когато се пребори за една топка с вратаря на съперника и стреля покрай тялото му за 2:0.
Три минути преди почивката Роланд Алберг също записа името си сред голмайсторите, като бутна топката в мрежата от удобна позиция.
Така доминацията на „червените“ бе осезаема, а и подкрепена със солидно доказателство – цели три попадения срещу формацията на Дон Фабио Капело. Само за едно полувреме игра.
През втората част доминацията на ЦСКА продължи, а Кирил Десподов оформи хеттрика си с нови 2 гола само за 4 минути – в 65-ата и 68-ата. 5 минути преди края на редовното време пък резервата Радослав Живков заби шестото попадение за тима на Стамен Белчев, а друга резерва – Стойчо Атанасов бе точен за 7:0 в 87-ата. Станислав Манолев от дузпа довърши възпитаниците на Капело в 89-ата минута – 8:0.

Стартов състав на ЦСКА: 12. Георги Китанов (в) , 2. Стойчо Атанасов, 5. Николай Бодуров, 4. Божидар Чорбаджийски, 18. Александър Георгиев, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 10. Роланд Алберг, 17. Енрике Рафаел, 19. Кирил Десподов, 9. Фернандо Каранга.
Резерви: 1. Слави Петров (в), 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Жеферсон Телес, 25. Александър Барт, 11. Станислав Манолев, 23. Александър Дюлгеров, 26. Валентин Антов, 29 Никола Борисов, 16. Раул Лое, 7. Жан Бланко, 24. Божидар Чуканов, 27. Радослав Живков.
Източник cska.bgСтанислав Манолев: Каранга се извини на целия отбор, отсъствието му не е повлияло негативно на ЦСКАВчера отборът на ЦСКА замина за Испания, където ще проведе втория си подготвителен лагер през тази з…Jan 24 2018bgsport.net