На вниманието на джендърите от БФС: И Неймар „реже глави“ като Каранга от ЦСКА. Ще го накажат ли, както направи Перукерията?

3690

Един от героите за Бразилия в мача с Коста Рика – Неймар привлече вниманието на голяма част от феновете на футбола в България.
Причината обаче не е само голът, който нападателят реализира в продължението на мача с непретенциозния съперник на Мондиал 2018.
Джуниър направи жеста, заради който сънародникът му Фернадо Каранга от ЦСКА бе наказан от БФС (тогава у нас се вдигна много шум). Той размаха пръсти под брадичката си, имитирайки рязане на глава и явно слагане на край на надеждите на съперника.
10
8На вниманието на Боби Михайлов и Перукерията в Бояна: Националите остават зад Конго в ранглистата на ФИФАНационалният отбор на България по футбол запази 40-ото си място в света в ранглистата на Международн…Mar 15 2018bgsport.net

Най-скъпият играч в света се разплака след победата. Това бе 56-ото му попадение в националния отбор и така задмина Ромарио. Пред него са само Пеле със 77 и Роналдо с 62.
Припомняме, че Бразилия бе на косъм от втора издънка на Мондиал 2018, но късни голове на Филипе Коутиньо и Неймар донесоха победата на „селесао“ срещу аутсайдера Коста Рика с 2:0!
С успеха златистите събраха 4 точки и оглавиха класирането в група „Е“, следвани от Сърбия с 3 и Швейцария 1, докато костариканците отпадат от турнира след 0 точки след първите два мача.

Селекцията на Тите обаче отново не убеди, че заслужава голямото доверие на анализатори и специалисти, макар че съставът на „златистите“ изобилства от класа и качествени футболисти. Най-голямата звезда Неймар отново се представи под очакванията си, но все пак успя да се разпише, откривайки головата си сметка по терените в Русия…
Бразилците направиха изключително слабо първо полувреме, а за това говори и фактът, че първият точен удар в очертанията на вратата дойде в… 41-ата минута.
Източник topsport.bgЛюбо Пенев каза нещо, от което на Боби Михайлов му настръхна перуката: Битката ни не е приключила, тепърва започваКандидатът за президент на БФС Любослав Пенев даде пресконференция днес по повод събитията в българс…Mar 15 2018bgsport.net