Пълна лудница в Лондон, празничната програма във Висшата лига стартира със зашеметяващо 3:3 между Арсенал и Ливърпул (ВИДЕО)

2041

Арсенал и Ливърпул завършиха 3:3 в първия мач от 19-ия кръг на Висшата лига, който дава началото на футболните срещи по време на празничната програма в Англия. Резултатът откри Фелипе Коутиньо с глава в 26-ата минута. В 52-ата минута Мохамед Салах удвои.

Само минута по-късно Алексис Санчес върна „топчиите“ в мача, като намали. В 56-ата минута с далечен удар с левия крак Гранит Джака изравни. Пълният обрат стана факт в 58-ата минута, когато Месут Йозил направи 3:2. В 70-ата минута Роберто Фирмино изравни с топовен удар отблизо, макар Петер Чех да успя да играе с топката. В класирането Ливърпул е четвърти с актив от 24 точки, Арсенал е пети с един пункт по-малко.